Новини

Зеленський може взяти участь у саміті G7, який відбудеться 19-21 травня в Хіросімі

Японія як країна-голова Групи семи хоче створити умови для інтенсивних дискусій щодо війни Росії проти України

Прем’єр-міністр Японії Кісіда Фуміо має намір запросити Президента України Володимира Зеленського взяти участь в онлайн-форматі у саміті G7, який відбудеться 19-21 травня у Хіросімі.

Зазначається, що Японія як країна-голова Групи семи хоче створити умови для інтенсивних дискусій щодо війни Росії проти України. Виступ Зеленського познайомить лідерів «сімки» із поточною ситуацією.

Прем’єр Японії хоче обговорити питання продовольчої та енерго безпеки, що виникли внаслідок російського вторгнення в Україну, пише Nikkei.

Такі дискусії — важливий крок на тлі можливого конфлікту в Тайвані, повідомляє ЗМІ. Оскільки країна може бути втягнута в нього, вона розраховує на швидку і жорстку відповідь Китаю, США і Європи, як це було зроблено щодо РФ.

Крім України для участі в саміті G7 планується також запросити прем’єра Індії Нарендру Моді, який цього року головує в G20, і президента Індонезії Джоко Відодо.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top