Новини

“Інфоксводоканал” нагадує про необхідність передачі показників лічильників води за грудень

З 1 по 04 число

“Інфоксводоканал” нагадує, що для зручності споживачів оптимізували терміни передачі показників лічильників холодної води. Раніше клієнти компанії передавали показники води щомісячно до 28 числа, а вже з серпня — як і по іншим комунальним послугам — з 01 по 04 число місяця, наступного за звітним. В інші дні передача показників буде неможлива.

Таким чином, одесіті повинні з 01 по 04 січня надати водоканалу показники лічильників води за грудень. Щоб уникнути навантаження на телефонні лінії контакт-центру та черг радимо передавати показники через особистий кабінет на сайті, чат боти Вайбер та Телеграм , автовідповідач контакт-центру

Щомісячна передача показників лічильників води гарантує коректність нарахувань за спожиті послуги. Якщо споживач не передає показники лічильників води, то нарахування здійснюється за середнім обсягом споживання зазначеного домоволодіння з урахуванням останніх 12 місяців. Отримані рахунок повинні бути сплаченими до 20 числа, інакше виникає заборгованість за послуги водокористування.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top