Новини

Зеленський іде на великий ризик, щоб переломити хід війни, — Time

Зеленський стає непередбачуваним гравцем

Президент України Володимир Зеленський йде на великий ризик, щоб переламати хід війни і зберегти свої політичні позиції всередині країни. Зокрема, йдеться про більш агресивні атаки на об’єкти всередині Росії є ознакою побоювань України в стійкості Заходу. Про що пише Time.

У матеріалі йдеться про те, що виборці в Америці та Європі, які підтримують Україну як у військовому, так і у фінансовому плані, дедалі більше розходяться в думках з приводу того, чи зможе Україна повернути під контроль 18% своєї території.

Видання пише, що навіть якщо Конгрес США схвалить збільшення військової допомоги на 2024 рік, це, ймовірно, буде останнім пакетом допомоги Вашингтона до закінчення листопадових виборів. При цьому проблеми в Німеччині, опозиція Угорщини ускладнюють заповнення дефіциту військової допомоги.

Водночас, як повідомляється, глава Кремля Володимир Путін переводить російську економіку на військові рейки. Київ ж розглядає можливість мобілізації додаткових 500 тисяч військовослужбовців. Навіть якщо це виявиться можливим, це не допоможе у війні проти загарбника з набагато більшим населенням та економікою.

За словами журналістів, зараз Київ робить усе можливе, щоб розширити внутрішнє оборонне виробництво, особливо безпілотників для бойових дій і ураження цілей усередині Росії.

«Зеленський уже йде на більші ризики, щоб переломити війну та зберегти свою політичну позицію вдома, включаючи більш агресивні атаки на цілі в Росії та окупованих районах України», — ідеться в матеріалі.

Також можуть почастішати ліквідації російських чиновників і удари по окупованому Криму.

«Це, своєю чергою, спровокує більш інтенсивні атаки Росії на українські міста. Будь-яка з цих атак (а можливих цілей багато) пов’язана з ризиком відплати з боку Путіна, що призведе до більш безпосереднього залучення НАТО в конфлікт. Ні Росія, ні НАТО не хочуть такого розширення, але війни починають жити своїм власним життям», — додає Time.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top