Новини

Залужний висловився про зміни до підходів ведення війни для перемоги над РФ

Залужний, зокрема, висловив власне бачення щодо важливих змін до підходів ведення війни

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний відзначив роль новітніх технологій у веденні бойових дій для отримання переваги над противником. Про це в інтерв’ю CNN сказав генерал Валерій Залужний.

У матеріалі Залужний, зокрема, висловив власне бачення щодо важливих змін до підходів ведення війни, та визначив головні завдання на поточний рік для Сил оборони.

«Переконаний, щоб перемогти противника, ми маємо бути більш мобільними в тактиці та засобах. Використовувати наш унікальний досвід ведення бойових дій та шукати нові спроможності і шляхи здобуття переваги», — наголосив генерал.

За словами Залужного, у цьому контексті технології мають «безсумнівну перевагу в порівнянні із традицією». Так, вони дозволяють збільшити кількість безконтактних бойових дій. А це, своєю чергою, дозволяє зменшити рівень втрат.

«Впевнений, що майбутнє — за новітніми технологіями, завдяки яким Збройні Сили України зможуть проводити ефективні операції», — підкреслює генерал.

Також Залужний додає, що це «те, над чим ми у Генеральному штабі тривалий час працюємо, аби докорінно змінити стратегічні підходи, саму філософію підготовки і прийняття воєнно-політичних рішень».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top