Новини

Цивільне населення Росії починає бачити реальну картину війни — Буданов

буданов

В ексклюзивному інтерв’ю телеканалу CNN керівник ГУР Кирило Буданов описав актуальну ситуацію у російсько-українській війні та висловив сподівання на схвальний вердикт, щодо важливої військової допомоги від американського народу, про яку тривають дебати у Конгресі США. Головні акценти.

▫️ Найважливішими із потреб Сил безпеки і оборони України залишаються артилерійські системи та боєприпаси: їхня кількість ― один із ключових факторів у війні з терористичною Росією.

▫️ У безпілотних системах ми більш-менш рівні, говорячи про тенденцію до дедалі масштабнішого використання на фронті різних типів БПЛА.

▫️ Штурмові літаки А-10 могли б значно підсилити Україну на передньому краї. Хоч в Америці час від часу дискутують про їхнє зняття з озброєння та заміну новішими бортами, штурмовики А-10 мають репутацію ефективних в боротьбі з бронетехнікою, здобуту, зокрема, під час війни у Перській затоці. Вони дійсно можуть допомогти завдати військової поразки Росії.

▫️ На окупованих територіях України зараз перебуває понад пів мільйона російських загарбників. Утім у короткостроковій перспективі нинішній потенціал ворога навряд чи дозволить просування на лінії фронту.

▫️ Кількість атак на російську інфраструктуру, ймовірно, зростатиме. Гіпотетично, існує план, згідно з яким усе це відбувається. Гадаю, що цей план може включати усі основні об’єкти критичної та військової інфраструктури РФ.

▫️ Цивільне населення Росії нарешті бачить реальну картину війни. Вони бачать охоплені вогнем нафтобази, зруйновані будівлі заводів та фабрик тощо. Усе це корисно.

▫️ Війна з Росією може завершитись лише в один спосіб: Встановленням справедливості ― ось як вона закінчиться; з поверненням того, що було втрачено.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top