Новини

Закон про мобілізацію: скільки діє довідка про придатність до військової служби – постанова Кабміну

Кабінет Міністрів затвердив постанову

Кабінет Міністрів затвердив постанову, яка передбачає, що термін дії довідки з висновком щодо придатності військовозобов’язаного до військової служби становить один рік. Про це йдеться у постанові №560 від 16 травня 2024 року.

Так, у постанові Кабміну йдеться, що у мирнии‌ час під час визначення призначення резервіста або віи‌ськовозобов’язаного на особливии‌ період та включення и‌ого до складу віи‌ськових команд для комплектування віи‌ськових частин (установ) вони проходять медичнии‌ огляд, за результатами якого ці особи отримують довідку з висновком щодо придатності до віи‌ськовоі‌ служби.

«Строк діі‌ такоі‌ довідки становить 5 років. Придатним до віи‌ськовоі‌ служби резервістам та віи‌ськовозобов’язаним вручається мобілізаціи‌не розпорядження», – йдеться у тексті.

У разі проходження резервістами та віи‌ськовозобов’язаними медичного огляду під час мобілізаціі‌ та/або воєнного стану строк діі‌ довідки з висновком щодо придатності до віи‌ськовоі‌ служби становить 1 рік.

Також у постанові Кабміну визначено, що медичний огляд резервістів та військовозобов’язаних може проводитися у закладах охорони здоров’я, що мають відповідний договір із НСЗУ за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на відповідний рік.

Рішення щодо придатності резервіста та військовозобов’язаного для проходження військової служби за станом здоров’я визначається ВЛК при районному (міському) ТЦК.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top