Наука та технології

Які функції з’являться на iPhone в 2024 році: оновлення виявиться масштабним

Нова iOS принесе найбільше за останні роки оновлення

Протягом 2024 року очікується запуск багатьох функцій iOS 17 і iOS 18. iPhone їх отримають у рамках оновлення iOS 17 до червня наступного року. Потім вийде iOS 18.

Нова iOS принесе найбільше за останні роки оновлення, отримавши великі функціональні і візуальні поліпшення. Згідно з новим звітом MacRumors, в iOS 18 буде дійсно на що подивитися.

Журналісти склали список функцій, які з’являться на iPhone в 2024 році. Деякі з них вийдуть в рамках оновлень iOS 17, але більша частина очікується з релізом нової версії операційної системи восени. Зокрема захист вкрадених пристроїв, спільні плейлисти Apple Music, AirPlay на телевізорах готельних номерів, завантаження додатків у ЄС, CarPlay наступного покоління, допомогу на дорозі через супутник за межами США, підтримку RCS у програмі «Повідомлення» та генеративний штучний інтелект для Siri.

Захист вкраденого пристрою

Захист вкрадених пристроїв iOS

Захист вкрадених пристроїв – це обнадійливе рішення проблеми від Apple. Apple заявляє, що ця функція призначена для того, щоб додати додатковий рівень безпеки на випадок, якщо хтось вкрав ваш iPhone, а також отримав пароль пристрою.

Коли цю функцію ввімкнено, автентифікація Face ID або Touch ID суворо потрібна для виконання наведених нижче дій, а резервний код допуску більше не доступний.

 • Доступ до паролів або ключів допуску, збережених у В’язці iCloud
 • Подача заявки на отримання нової Apple Card або перегляд віртуального номера Apple Card
 • Вимкнення режиму втрати
 • Стирання всього вмісту та налаштувань
 • Виконання певних дій Apple Cash і Apple Card Savings у програмі «Гаманець»
 • Використання способів оплати, збережених у Safari
 • Використання iPhone для налаштування нового пристрою

Для особливо конфіденційних дій, включаючи зміну пароля облікового запису Apple ID, пов’язаного з iPhone, функція додає одногодинну затримку безпеки на додаток до біометричної автентифікації. У таких випадках користувач повинен пройти автентифікацію за допомогою Face ID або Touch ID, зачекати одну годину та знову пройти автентифікацію за допомогою Face ID або Touch ID. Однак Apple заявляє, що немає затримки, коли iPhone знаходиться в знайомих місцях, наприклад, вдома або на роботі.

Дії, які вимагають автентифікації Face ID або Touch ID та мають годинну затримку безпеки під час увімкнення цієї функції:

 • Зміна пароля Apple ID
 • Оновлення вибраних параметрів безпеки Apple ID, зокрема додавання або видалення довіреного пристрою, довіреного номера телефону, ключа відновлення або контакту для відновлення
 • Змінення коду допуску до iPhone
 • Додавання або видалення Face ID або Touch ID
 • Вимкнення функції «Локатор»
 • Вимкнення захисту вкраденого пристрою

Захист викрадених пристроїв — це функція згоди, яку можна знайти в програмі «Параметри» в розділі «Face ID і код допуску», і вона доступна для всіх iPhone, сумісних з iOS 17. Користувачі iPhone, які оновлюються до бета-версії iOS 17.3, можуть попередньо переглянути цю функцію.

Apple планує поділитися додатковою інформацією про цю функцію, коли iOS 17.3 буде широко випущена.

Підбірки для спільної роботи в Apple Music

Спільна підбірка Apple Music

Нова опція «Спільні підбірки» для передплатників Apple Music дозволяє кільком людям додавати, змінювати порядок і вилучати пісні в спільній підбірці. Користувачі можуть залишати анімовані реакції емодзі поруч із піснями в плейлисті.

AirPlay на телевізорах готельних номерів

Готелі Airplay

Після випуску iOS 17.2 Apple оновила свій веб-сайт, вказавши, що функція AirPlay для телевізорів готельних номерів була відкладена до наступного року.

Спочатку Apple заявила, що ця функція «з’явиться пізніше цього року», але тепер вона каже, що вона «з’явиться в оновленні у 2024 році». Apple не надала більш конкретних часових рамок, але функція має бути додана в оновленні iOS 17 у першій половині наступного року.

Ця функція дозволить користувачам iPhone сканувати QR-код на телевізорі свого готельного номера, щоб встановити з’єднання AirPlay, що дозволить їм бездротово транслювати відео, фотографії та музику зі свого iPhone на телевізор. Google вже пропонує подібну функцію на деяких готельних телевізорах, дозволяючи гостям транслювати контент зі свого смартфона через Chromecast.

У червні Apple заявила, що материнська компанія Holiday Inn IHG Hotels & Resorts стане однією з перших готельних мереж, яка прийме цю функцію.

Завантаження додатків в ЄС

Загальна функція iOS App Store JoeBlue

Марк Гурман з Bloomberg минулого року повідомив, що Apple готується дозволити бічне завантаження додатків на iPhone, щоб відповідати Закону Європейського Союзу про цифрові ринки. Це дозволить користувачам встановлювати програми за межами Apple App Store, але очікується, що зміни будуть внесені лише в країнах Європейського Союзу, принаймні спочатку.

CarPlay нового покоління

Нове покоління CarPlay Porsche 1

Apple заявила, що перші автомобілі з підтримкою її системи CarPlay наступного покоління будуть анонсовані наприкінці 2023 року, і вона виконала цю обіцянку, маючи в запасі лише кілька днів. Раніше грудня Aston Martin і Porsche представили, як виглядатиме досвід CarPlay наступного покоління в деяких з їхніх майбутніх автомобілів. Aston Martin підтвердив, що випустить свої перші автомобілі з CarPlay наступного покоління у 2024 році, але конкретних часових рамок немає, а подробиці залишаються невеликими.

Допомога на дорозі через супутник за межами США

Допомога Apple на дорозі

Починаючи з iOS 17, усі моделі iPhone 14 та iPhone 15 пропонують функцію допомоги на дорозі через супутниковий зв’язок, яка дозволяє користувачам у США звертатися до компанії з надання допомоги на дорозі AAA для обслуговування автомобіля, перебуваючи поза зоною покриття стільникового зв’язку та Wi-Fi.

Apple заявила, що ця функція доступна «на початку» в США, тому, ймовірно, вона пошириться на деякі додаткові країни, починаючи з 2024 року.

Підтримка RCS

Повідомлення про загальні програми

У листопаді Apple оголосила, що підтримуватиме кросплатформний стандарт обміну повідомленнями RCS у додатку «Повідомлення» на iPhone, починаючи з «кінця наступного року», тому, ймовірно, це буде функція iOS 18 на основі цього часового проміжку.

Підтримка RCS має призвести до таких покращень стандартного обміну повідомленнями між пристроями iPhone і Android:

 • Фото та відео з вищою роздільною здатністю
 • Аудіоповідомлення
 • Індикатори набору тексту
 • Звіти про прочитання
 • Обмін повідомленнями через Wi-Fi між пристроями iPhone і Android
 • Покращені групові чати, зокрема можливість для користувачів iPhone залишати бесіду за участю користувачів Android
 • Покращене шифрування порівняно з SMS

Розумніша Siri

iOS 18 Імітація функцій Siri

Марк Гурман з Bloomberg очікує, що iOS 18 матиме технологію генеративного штучного інтелекту, яка «має покращити те, як і Siri, і програма «Повідомлення» можуть ставити запитання та автоматично заповнювати речення». За його словами, Apple також досліджувала функції генеративного штучного інтелекту для інших додатків на своїх платформах, включаючи Apple Music, Pages, Keynote і Xcode.

Видання The Information повідомило, що Apple планує включити великі мовні моделі в Siri, щоб дозволити користувачам автоматизувати складні завдання, функція, яка передбачатиме глибшу інтеграцію з додатком Shortcuts. У повідомленні йдеться, що очікується, що ця функція буде випущена в оновленні програмного забезпечення iPhone, яке відбудеться наступного року, яким, ймовірно, буде iOS 18.

Популярність генеративного штучного інтелекту різко зросла минулого року, коли OpenAI випустила ChatGPT, чат-бота, який може відповідати на запитання та інші підказки. Google і Microsoft випустили подібні чат-боти на початку цього року, оскільки все більше компаній змагаються в цьому просторі. Чат-боти навчені на великих мовних моделях, що дозволяє їм реагувати як людина.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top