Новини

Чи може Росія знову завдати масованого удару ракетами — відповідь Повітряних сил

За його словами, Росія здатна відновити потрібний ресурс вже за декілька днів

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат розповів, чи зможуть окупанти повторити найближчими днями масовану ракетну атаку по Україні. За його словами, Росія здатна відновити потрібний ресурс вже за декілька днів. Про це Ігнат заявив у прямому ефірі телеканалу «Київ».

У Ігната чи зможе Росія повторити такий масований удар. Бо з минулої подібної атаки минуло лише чотири дні. І це незважаючи на прогнози західних експертів, що такого масованого удару знову бути не може.

«На підготовку, я думаю, достатньо декілька днів спланувати, якщо у них є певні шаблони, проектування польоту. Кожна ракета програмується, забивається їй маршрут, де їй повернути направо, де їй повернути наліво, а де піднятися, де вийти на удар, в який час. Це технологічний виріб, він програмується спеціалістами, тому, думаю, в них є можливості», — розповів речник.

Водночас, за його словами, питання полягає в тому, скільки саме ворог зможе випустити ракет наступного разу та чи зможе поповнити запаси.

Ігнат нагадав, що росіяни вже давно перейшли недоторканний запас ракет, і зараз продовжують це робити.

«Бачимо, що багато використовували ракет типу Х повітряного базування. «Калібри» вони не використовують останнім часом, дуже мало», — уточнив він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top