Новини

Ядерний удар призведе до Армагедону: Байден відреагував на погрози Путіна

Вперше з часом Карибської кризи постає загроза застосування ядерної зброї

Джо Байден 6 жовтня різко попередив про реальність ядерних погроз Володимира Путіна, оскільки Москва пЯдерний удар призведе до Армагедону: Байден відреагував на погрози Путінародовжує стикатися з військовими невдачами в Україні.

Президент США наголосив, що президент Росії «не жартує, коли говорить про потенційне застосування тактичної ядерної зброї, біологічної чи хімічної зброї, тому що її збройні сили значно програють».

Про це повідомляє CNN з посиланням на виступ американського лідера під час благодійного заходу Демократичної партії в Нью-Йорку.

«Вперше після кубинської ракетної кризи ми маємо пряму загрозу застосування ядерної зброї, якщо насправді справи йтимуть тим шляхом, яким вони йдуть», — сказав Джо Байден.

Офіційні особи попередили ще у четвер, що США не виявили підготовки до завдання ядерного удару. Проте експерти розглядають їх як потенційні варіанти, до яких США мають підготуватися, оскільки російське вторгнення вагається, а Москва анексує нові території України.

Як відомо, вперше загроза ядерної війни між США та СРСР виникла рівно 60 років тому, у жовтні 1962 року, коли американським президентом був Джон Кеннеді, а комуністичним лідером Радянського Союзу — Микита Хрущов.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top