Новини

Welt дізнався, які безпекові гарантії Києву погодили у ЄС: гриф «конфіденційно»

уа

У документі Брюссель уточнює, чи можна відправляти в Україну військових ЄС

Європейський Союз хоче взяти перед Україною широкі зобов’язання щодо безпеки в її захисті від Росії не пізніше початку липня. Вони стосуються політичної, військової та економічної допомоги і розраховані на вступ України до ЄС і НАТО.

Посли 27 держав-членів ЄС нещодавно погодили текст на 11 сторінках під грифом «конфіденційно», документ зараз обговорюють Європейська служба зовнішніх справ та український уряд, пише Welt, посилаючись на проект документа.

«Європейський Союз та його держави-члени відіграють ключову роль у безпосередній і довгостроковій безпеці та стійкості України через військову, цивільну, гуманітарну, фінансову, торговельну та економічну підтримку, розміщення переміщених осіб, підтримка реформ, реконструкція», — дізналися журналісти.

За відомостями видання, у проекті документа йдеться, що у майбутньому Євросоюз обіцяє Києву продовження поставок летальної та нелетальної зброї, продовження навчання військових, допомогу в реформуванні сектору безпеки, підтримку в розмінуванні країни та співпрацю в протидії гібридним загрозам і кібератакам. Згідно з документом, ЄС не має наміру відправляти своїх військових на допомогу Україні, щоб протидіяти агресії РФ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top