Новини

Чи відправить Франція війська в Україну: Макрон зробив жорстку заяву

франция

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що потрібно надавати українцям більше обладнання, щоб вони змогли протистояти агресії РФ. Про це пише Le Figaro.

«Україна зазнала нападу з боку Росії, і в якийсь момент ми повинні бути в змозі відмовити Росію від подальшого просування. В Україні на карту поставлено суверенітет і територіальну цілісність цієї країни. Але верховенство права, наші спільні правила також поставлені на карту. І якщо ми допускаємо це в Україні, то це закон сильнішого. І ми не можемо бути в безпеці, це відбувається за 1500 кілометрів від нас», — сказав Макрон.

За його словами, від ситуації в Україні залежить безпека Франції.

«Тому ми повинні постачати більше обладнання українцям, але ми також повинні сказати наразі, якщо росіяни заходять занадто далеко, всі ми, європейці», — заявив очільник держави.

Макрон підкреслив, що європейці «повинні бути готові діяти, щоб переконати їх (окупантів, — Ред.)».

«Так що ні, я з усіх сил сподіваюся, що нам не доведеться воювати. Ні, Франція — не військова держава, а мирна. Але так, якщо ми хочемо миру, ми повинні його захищати. Ось чому ми повинні озброюватися, і ось чому ми повинні бути стримувальним фактором і іноді викликати довіру у наших супротивників, кажучи їм: «Якщо ви зайдете занадто далеко і загрожуватимете нашим інтересам, моїй власній безпеці, то я не виключаю втручання», — підкреслив він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top