Новини

Влада Бєлгородської області РФ заявила про обстріл регіону

Бєлгородської області РФ

Вранці в понеділок, 22 травня 2023 року, низка телеграм-каналів та ЗМІ повідомили про запеклі бойові зіткнення на російсько-українському кордоні між Бєлгородською та Харківською областями.

У мережі, зокрема, з’явилися відео ймовірних ударів по контрольно-пропускному пункту на кордоні у Грайворонівському районі Бєлгородської області. На одному з відео на КПП в’їжджає танк під прапором України. Також з’явилося відео, ймовірно, зняте в самій будівлі КПП, на якому видно тіло вбитого військовослужбовця. Автентичність відео не підтверджено.

При цьому губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков звинуватив Україну в інформаційній атаці на Бєлгородську область із закликом до паніки. Він підтвердив факт обстрілу Грайворонівського району, але сказав, що в результаті не було ні поранених, ні вбитих. Влада, за його словами, не повідомляла про евакуацію населення.

Українські військові ці повідомлення не коментували.

Збройне формування «Російський добровольчий корпус» заявило, що його бійці знову здійснили рейд на російську територію. Корпус опублікував відео, на якому озброєні люди з емблемою РДК позують на тлі табличок із назвами сіл Безлюдівка, Чуровичі та Любимівка. Безлюдівка розташована неподалік Шебекіне в Бєлгородській області, Чуровичі – у Брянській, сіл із назвою Любимівка у прикордонних регіонах кілька (зокрема у Брянській та Курській областях).

На початку березня РДК взяв на себе відповідальність за рейд до Брянської області, під час якого його бійці на короткий час зайняли два села. За твердженнями російської влади, були жертви серед мирних жителів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top