Новини

В Україні можуть почати виробляти британське озброєння — The Telegraph

Попередньо йдеться про створення спільних підприємств

Британське озброєння та військові транспортні засоби можуть вироблятися в Україні відповідно до планів, які означатимуть поглиблення зв’язків країни з НАТО.

Високопоставлені чиновники оборонної промисловості Великобританії обговорюють ці плани зі своїми колегами в Києві, і будь-яка угода, ймовірно, буде розглядатися як значне зміцнення відносин Британії з Україною .

Як пише британське видання The Telegraph, представники Британії вже побували в Україні.

Попередньо йдеться про створення спільних підприємств, які вироблятимуть зброю та транспортні засоби за ліцензією.

Примітно, що, за інформацією авторів матеріалу, подібні переговори з Україною ведуть низку країн. Британські компанії прагнуть випередити конкурентів із Німеччини та Франції.

Зазначається, що будь-яке спільне підприємство, швидше за все, вимагатиме особистого схвалення прем’єр-міністра Великобританії Ріші Сунака. Особливо враховуючи те, що Росія неодноразово загрожувала країнам Заходу помстою за постачання зброї в Україну та будь-яка підтримка виробництва озброєння може ще більше посилити напруженість.

Україна подала заявку на вступ до НАТО , але альянс навряд чи прийме її, поки країна перебуває у стані війни. Як член НАТО, інші члени НАТО були б юридично змушені активно захищати його від Росії, зобов’язання, яке виходить далеко за межі постачання зброї.

Джеймс Блек, експерт із військових закупівель американського аналітичного центру безпеки Rand Corporation, сказав, що угода, згідно з якою західна держава вироблятиме важку зброю в Україні, буде першою, оскільки країна має незначну історію промислового співробітництва.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top