Новини

В Росії триває повінь — інформація на сьогодні

орск

В РФ триває повінь, наразі рівень води в річці Ішим у Тюменській області в районі однойменного міста досяг критичного рівня. Жителів Ішима закликали евакуюватися з будинків, які можуть опинитися в зоні підтоплення. Повідомляє видання Медуза.

Крім того, за даними місцевої влади, є небезпека затоплення населених пунктів Казанське, Паленка, Новогеоргіївка, Афонькине Казанського району Тюменської області. Там також проводять евакуацію.

Від паводку також постраждала Оренбурзька область, де виявилися підтопленими кілька населених пунктів, зокрема місто Орськ, у якому прорвало захисну дамбу.

«Станом на середину квітня, рівень води в річках Оренбурзької області відступає від критичних позначок. Але паводок починається в Тюменській і Курганській областях», — ідеться в публікації.

Також в Кургані за добу рівень води піднявся на 111 сантиметрів. Там триває евакуація. Росіян вивозять із населених пунктів через повінь і в Тюменській області. В місті Томськ також підтоплені будинки, повінь загрожує і Новосибірській області.

Нагадаємо, 5 квітня в місті Орськ прорвало дамбу. Місцева влада почала екстрену евакуацію населення. У компанії, відповідальній за будівництво дамби, звинуватили у всьому гризунів.

Незабаром повінь набрала обертів — «велика вода» дісталася вже до Західного Сибіру, підтопивши ще три області.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top