Новини

В НАТО припустили, що війна в Україні не закінчиться навіть у 2025 році

Війна між Росією та Україною триватиме ще довго і, ймовірно, не закінчиться навіть у 2025 році. Про це заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане заявив у п’ятницю ввечері під час шоу румунською телеканалу Digi24.

Він зазначив, що «можливо, ми були надто сповнені ентузіазму та оптимізму на початку українського наступу минулої весни» і закликав «готуватися до затяжної війни».

«Мій заклик — готуватися до довгої війни, вона триватиме. Це не відбудеться в 2024 році, можливо, навіть у 2025 році. Ми ніде не бачимо військової здатності здобути вирішальну перемогу тим чи іншим способом. Ми очікуємо затяжну війну з невеликими наступами, контрнаступами, із завоюванням і втратою територій. Українцям за нашої підтримки вдалося повернути 50% території, спочатку окупованої росіянами. Це не дрібниця», — сказав Джоане. 

Він також заявив, що «ні за яких обставин ми не зможемо змиритися з поверненням Росії до кордону з Румунією».

«Я закликаю не переходити на іншу сторону перебільшеного песимізму, тому що в України достатньо ресурсів, щоб продовжити цю війну і домогтися успіху. Ніякого ризику, як у сьогоднішній ситуації, немає, з російськими військовими ресурсами, з російським військовим виробництвом, з режимом роботи РФ», — додав він.

Він зауважив, що НАТО необхідно, щоб Україна вистояла, Республіка Молдова прийшла до Європи, а Грузія прийшла до євроатлантичної спільноти.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top