Культура

В Дачному відновлюють Будинок культури, що постраждав від ворожої ракети

mikhaila-pozhivanov oleg radkovskiy

Цього літа, під час чергового обстрілу ворожа ракета влучила у стадіон в Дачненській громаді. На щастя, ніхто з людей не постраждав, але були пошкоджені Будинок культури та спортивна зала селища, що знаходяться поруч.

Цього тижня, на День працівників культури та майстрів народного мистецтва, відбулось відкриття відновленої котельні Будинку культури за участю першого заступника голови Одеської облради Олега Радковського, голови громади Руслана Сича, керівників Одеського міського та Одеського районного осередків партії «Батьківщина» — Михайла Поживанова та Сергія Білюка та депутатів Дачненської громади.

Як розповіла керівник Будинку культури, депутатка громади Надія Цибуля, на сьогодні вдалось завершити будівництво нової котельні та встановити все необхідне обладнання для опалення приміщення, на черзі встановлення вікон та ремонт покрівлі.

«Дякуючи допомозі депутата Біляївської громади, нашого однопартійця Сергія Білюка, ми встигли завершити основні роботи до зимового періоду», — розповіла Надія Цибуля.

У свою чергу Сергій Білюк додав, що одразу після обстрілу, поспілкувавшись з керівницею Будинку культури, пані Надією — вирішив допомогти з ремонтом, щоб люди могли працювати в комфортних умовах.

Також, з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Олег Радковський нагородив колектив Будинку культури грамотами Одеської обласної ради.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top