Новини

В Бєлгороді РФ обстріляли центр міста

РФ

У суботу, 30 грудня, в центрі російського Бєлгорода пролунали вибухи. На вулицях спалахнули пожежі, горять автомобілі. Відео та фото публікують російські Telegram-канали.

Станом на 16.00 МНС РФ повідомляє, що у Бєлгороді загинули дев’ять дорослих та одна дитина, постраждали 45 осіб, з них — чотири дитини.

Повідомляється про пошкодження понад 40 будівель та 60 транспортних засобів, серед яких — пасажирські автобуси. Також у мережі пишуть то про п’ятьох, то про сімох і навіть про 13 загиблих та як мінімум 44 постраждалих.

У Бєлгороді вибухи та пожежі / скріншот

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков оголосив про обстріл ЗСУ, загиблих і постраждалих: «Є влучання у житловий сектор. Усі подробиці пізніше».

«У місті запущена сирена ракетної небезпеки. Всі жителі повинні спуститися в укриття. Небезпека зберігається», — також написав він.

У мережі пишуть про роботу російської ППО над центром міста.

«Ви ж розумієте, що у Бєлгородській народній республіці все летіло та прилетіло по військових об’єктах (передаємо привіт всяким С-300, які вчора «крили» Харків). Але внаслідок бездарної роботи місцевого ППО є постраждалі мирні та руйнування навіть у столиці республіки. Буває. А може бути гірше», — пише Telegram-канал «Николаевский Ванек».

У Бєлгороді вибухи та пожежі / фото t.me/bazabazon

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top