Волонтерство

Українським дітям в Польщі потрібна допомога

До нашої редакції звернулась Олена Осипова, член Національної спілки журналістів України в Одеській області, яка зараз працює психологом у спортивний школі в Польщі, з дітьми, що виїхали з України та займається волонтерством.

Через наше видання пані Олена звертається до благодійних фондів та волонтерських організацій з проханням допомоги дітям, які виїхали в Польщу через війну.

«Перед початком навчального року нашим дітям необхідні шкільні рюкзаки, навчальна канцелярія, спортивна форма та книжки на українській мові. Також для обладнання комп’ютерного класу потрібні ноутбуки та планшети, можна не нові. Ваша допомога нам дуже потрібна. Завчасно дякую усім, миру нам та перемоги», — розповіла Олена Осипова.

За час перебування у Польщі, Олена Осипова з іншими викладачами працюють та підтримують дітей з України. За час літніх канікул діти відвідали безліч екскурсій, приймали участь у спортивних змаганнях та знайомились з Польщею. Навіть у час війни важливо зберегти дитинство.

Телефон Олени Осипової: +380730550405

Сторінка у Фейсбук Олени Осипової

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top