Новини

Україна зробила більше очікуваного для вступ до ЄС, — Зеленський

Президент Володимир Зеленський у зверненні 24 жовтня до колегії єврокомісарів в Брюсселі наголосив, що Україна в умовах російської агресії максимально швидко рухалась для виконання рекомендацій Єврокомісії, щоб вже цього року можна було почати переговори про вступ нашої країни до ЄС.

 «Україна максимально швидко рухалася шляхом виконання семи рекомендацій Єврокомісії, які були надані, щоб уможливити політичне рішення вже цього року для відкриття переговорів щодо членства.

Ми зробили чимало, і я сказав би, що набагато більше, ніж можна було очікувати від держави, що зазнала повномасштабної агресії».

Він підкреслив, що Україна не звертається по політичні знижки, а демонструє необхідний політичний темп, адже поділяє підхід, що «рішення мають базуватися на індивідуальних досягненнях країн, які прагнуть стати членами Європейського Союзу.

«Для України топпріоритет – готовність уже цього року до політичного рішення щодо початку переговорів про членство в ЄС. Сподіваюся, що й для Євросоюзу також. Ми заклали міцну основу для цього», – зазначив Зеленський, детально зупинившись на виконанні кожної із семи рекомендацій, які надала Європейська комісія.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top