Новини

Україна може вражати російські цілі голландськими F-16

ф 16

Міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен запевнила, що 24 винищувачі F-16, які Нідерланди передадуть Україні, можуть бути використані для завдавання ударів по цілях на території Росії. Про це повідомляє Politico.

За її словами, Нідерланди не будуть вводити обмеження, як у випадку з Бельгією, де прем’єр-міністр Александр Де Кроо застеріг Київ від польотів винищувачів F-16, які він отримає від його країни, в російському повітряному просторі.

«Обмеження в бельгійському стилі не існує. Ми застосовуємо той самий принцип, який ми застосовували до кожної іншої поставки сил і засобів, а саме: як тільки ми передаємо їх Україні, вони можуть ними користуватися», — заявила Оллонгрен.

Вона додала, що Амстердам лише просить Україну дотримуватися міжнародного права і права на самооборону, як зазначено в Статуті ООН, «що означає, що вони будуть використовувати її для ураження військових».

Нагадаємо, США та Німеччина дозволили ЗСУ застосовувати їхню зброю для ударів по російській території, але лише в межах прикордонних районів Харківської області. Згодом США уточнили, що цей дозвіл стосується й Сумської області.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top