Новини

Україна готує телефонну розмову Зеленського і Сі Цзіньпіня, — Кулеба

Зараз Україна готує проведення саміту лідерів країн світу

Україна прагне організувати телефонну розмову між президентом Володимиром Зеленським і керівником Китаю Сі Цзіньпінем. Про це повідомив очільник українського МЗС Дмитро Кулеба в коментарі Bloomberg.

Міністр закордонних справ зазначив, що зараз Україна готує проведення саміту лідерів країн світу, на якому хоче просувати свою Формулу миру. За словами Кулеби, розмова Зеленського із Сі Цзіньпінем важлива в контексті цієї підготовки.

«Є речі, про які вони можуть говорити», – сказав Кулеба, зауваживши що запропонована Зеленським Формула миру – це «шлях до відновлення тривалого справедливого миру в Україні».

Китай закликав до переговорів щодо миру, але зберіг свої зв’язки з Росією, відмовившись засудити вторгнення президента Володимира Путіна. Сі та Зеленський говорили один раз з початку вторгнення майже через два роки, у квітні 2023 року, коли Сі сказав, що переговори є «єдиним життєздатним виходом з кризи в Україні».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top