Новини

Україна готує контрнаступ у наступні тижні, подивимося, що буде, — Блінкен

blinken.

Ентоні Блінкен анонсує контрнаступ України

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що український контрнаступ готується у наступні тижні, і успіх на полі бою може наблизити переговори, які здатні побудувати справедливий мир. 
Про це він заявив в інтерв’ю Fox News
.

Блінкен зауважив, що в Україні Росія вже зазнала поразки в тому сенсі, що не змогла досягти своєї початкової мети: стерти Україну з мапи, включити її до складу Росії, ліквідувати її існування як незалежної держави.

Такою була відповідь дипломата на запитання журналіста щодо глухого кута, до якого, на його думку, зайшла ситуація на полі бою.

Він зазначив, що українці планують здійснити контрнаступ у найближчі тижні, від успіху якого залежить можливість провести переговори з Росією, що можуть завершитись «справедливим миром».

«Ми знаємо, що українці планують контрнаступ у найближчі тижні. Подивимося, що з цього вийде. Зрештою, успіх на полі бою – це найкращий і, мабуть, найшвидший шлях до переговорів, які призведуть до справедливого і тривалого миру», – зауважив Держсекретар США.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top