Новини

Удар ЗСУ по Чонгарському мосту

чонгар1

Сили оборони України продовжують руйнувати логістику ворога на лівому березі Херсонщини. Напередодні було влучення у Чонгарський міст, через який ворог постачає озброєння.

Про наслідки повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк:

«Робота Сил оборони спрямована на руйнування планів ворога. Пошкодження, які завдаються таким об’єктам, спрямовані на те, щоб знизити їх пропускну активність, щоб вони не могли забезпечувати логістику ворога, але ми розуміємо, що нам самим вони ще знадобляться. Тому робота проведена філігранно, точно, влучно, і зараз окупанти знову вишукують нові шляхи в об’їзд, щоб постачати своїм військам боєприпаси, техніку і поповнення. На лівому березі ворог суттєво відчуває нестачу снарядів і техніки в зв’язку з нашою бойовою роботою», — повідомила Гуменюк.

чонгар1

Нагадаємо, 29 липня українські військові завдали чергового удару по мосту в Чонгарі, який сполучає материкову територію України з окупованим Кримом.

чонгар1

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top