Новини

У Силах оборони Естонії хочуть використати досвід України у відбитті атак дронів

Головним у цьому процесі буде налагодження зв’язку для отримання оперативної інформації про повітряну загроззу

Новий очільник Союзу оборони Естонії (Кайтселійту) – добровольчих збройних формувань країни – генерал-майор Ільмар Тамм заявив, що вивчатиме й частково перейматиме досвід використання дронів у повномасштабній російсько-українській війні. Про це пише ERR.

За його словами, українці створили ефективну багаторівневу систему ППО, яка здатна успішно збивати російські безпілотники, навіть якщо вони прилітають зграями.

«Оскільки останнім часом йдеться про те, щоб звернутися до досвіду України щодо відбиття атак із застосуванням дронів. На мою думку, для нас наступним етапом може стати створення більш мобільних команд. Вони не обов’язково повинні бути на базі військової техніки, тут можна використовувати чотири різні типи машин, сформувати стаціонарну радіолокаційну базу, кулеметну команду, які зможуть виявляти дрони, що наближаються», — заявив він.

На його думку, головним у цьому процесі буде налагодження зв’язку для отримання оперативної інформації про повітряну загроззу. Тамм зазначив, що завдяки багаторівневій системі ППО українці здатні збивати безпілотники на кшталт Shahed чи Герань, «навіть коли вони летять роєм».

«Росіяни запускають свої дрони так масово, розраховуючи на те, що якийсь із цієї зграї безпілотників усе ж прорветься», – зазначив естонський генерал-майор.

Серед інших завдань Кайтсейліту під своїм командуванням Тамм згадав захист критично важливих об’єктів і створення контрольно-пропускних пунктів, а також розвиток мереж інформування про підозрілі обставини, що стосуються дій противника.

Як повідомлялось, естонський Союз оборони у межах державної закупівлі почне навчання на операторів дронів, а також відпрацьовуватиме бойові дії в умовах використання безпілотників противником.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top