Новини

У Штатах створили «Мрію» з Lego

Компанія Brickmania Toys, яка займається виготовленням кастомних наборів і деталей LEGO на військову тематику, створила з конструктора нашу легендарну «Мрію» й літак «Привида Києва», а також АН-225, МіГ-29, танк і БТР.

«Brickmania з гордістю представляє почет хоробрим людям України, а також до святкування Дня Незалежності України, нашої лінійки благодійних заходів для України! Слава Україні!» – прокоментували у компанії.

У ролику показані військові фігурки конструктора зі зброєю, що рухаються, і іграшкова військова техніка з реальних наборів компанії, а на тлі грає державний гімн України. Наприклад, можна побачити легендарний український літак «Мрія», винищувачі, танки, броньовану техніку, безпілотник, українських захисників, «Святу Джавеліну» тощо.

Для створення відео у Brickmania Toys використали справжні набори, випущені компанією на підтримку України.

Усі кошти, зібрані від продажу, компанія спрямує організаціям, які допомагають Україні. Відомо, що на сьогоднішній день американська компанія зібрала для України понад 150 тисяч доларів за рахунок прибутків від їхніх фірмових конструкторів із LEGO.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top