Новини

У росіян значні проблеми з системою ППО на окупованому півострові, — ISW

РФ не готова до перехоплення ракет над Кримом

У російських військ, судячи з усього, проблеми з ППО в окупованому Криму. Про це свідчить удар Сили оборони України по комплексу С-400 «Тріумф», заявили аналітики з американського Інституту вивчення війни (ISW).

У звіті від 14 вересня йдеться про те, що СБУ і ВМС України змогли провести операцію, під час якої під Євпаторією було знищено комплекс С-400 «Тріумф» ЗС РФ. Так, було завдано удару по радару й антенам системи за допомогою БПЛА. Після цього пускові установки було знищено ракетами «Нептун».

«Цей удар свідчить про те, що російські війська не були готові перехопити ракети за допомогою системи або не змогли цього зробити. 23 серпня українські війська завдали удару по російській системі протиповітряної оборони С-400 біля Оленівки в Криму (117 км на північний захід від Севастополя), і другий український удар по російській системі протиповітряної оборони за останні тижні вказує на те, що такі тактичні помилки можуть відображати ширшу системну проблему з російською ППО в окупованому Криму», — пояснюють аналітики.

Аналітики заявили, що на місці вибуху недалеко від Євпаторії, судячи з геолокаційних даних, ЗС РФ дійсно розміщували батарею С-400.

Експерти заявили, що цей удар свідчить про те, що війська РФ були не готові до перехоплення ракет за допомогою своїх систем ППО.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top