Новини

У МЗС відреагували на заяви, що «Путін готовий заморозити війну»

кулеба

Міністр упевнений, що нині у Путіна немає жодного бажання припинити агресію

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на анонімні заяви російських джерел про нібито готовність Путіна «заморозити війну» на нинішній лінії зіткнення.

«Чому російські джерела раптом повідомляють ЗМІ, що Путін готовий зупинити війну на нинішній лінії зіткнення? Путін відчайдушно намагається зірвати саміт миру в Швейцарії. Він боїться його успіху. Його оточення посилає ці фальшиві сигнали про нібито готовність до припинення вогню, незважаючи на те, що російські війська продовжують жорстоко атакувати Україну»,пояснив глава МІЛ Дмитро Кулеба в соцмережі Х.

Міністр упевнений, що нині у Путіна немає жодного бажання припинити агресію.

«Лише принциповий та об’єднаний голос світової більшості може змусити його обрати мир, а не війну. Це те, чого покликаний досягти Саміт миру. Ось чому він так його боїться. І саме тому так важливо, щоб на ньому були присутні якомога більше лідерів з усіх континентів і частин світу. Коли весь світ висловить підтримку відновлення повної сили Статуту ООН і міжнародного права, Росія буде змушена зробити вибір на користь миру», — додав Кулеба.

Нагадаємо, сьогодні західні ЗМІ повідомили, що Путін хоче заморозити війну в Україні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top