Новини

У Міноборони прокоментували перші результати рекрутингу до ЗСУ

минобороны

«Маємо зараз в цілому понад 17500 відгуків. Це в середньому 9 відгуків на одну вакансію».

У Міністерстві оборони України прокоментували перші результати рекрутингу до лав Збройних сил та зробили прогноз на наступні місяці.

Згідно з повідомленням, наприкінці 2023-го року Міноборони уклало угоди із чотирма компаніями, які безкоштовно надали свої майданчики і почали співпрацю в інтересах поповнення українського війська мотивованими фахівцями.

Нині оборонне відомство співпрацює із такими платформами з розміщення вакансій: thelobbyx.com, Work.ua, Robota.ua, Olx.ua.

Станом на сьогоднішній день, як повідомляє міністерство, 389 підрозділів Сил безпеки й оборони України розміщують свої оголошення на профільних ресурсах. Актуальних вакансій – 1847.

Заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова зауважила, що проект рекрутингу набирає обертів.

«Маємо зараз в цілому понад 17500 відгуків. Це в середньому 9 відгуків на одну вакансію. Кількість відгуків зростає на всіх майданчиках щотижня. Так само зростає кількість вакансій від військових частин, яких стає все більше. Прогнозую, що наступні місяці ми матимемо відчутну позитивну динаміку – мова йде про тисячі залучених людей», – заявила вона.

У відомстві також повідомили, що наразі готується до запуску Агенція рекрутингу Міністерства оборони України. Там також наголосили, що рекрутинг – це паралельний процес із мобілізацією, який базується на підписанні контракту  до кінця особливого періоду. При цьому людина йде у визначену частину і на визначену посаду, максимально використовуючи свій цивільний досвід. Окрім того, контракт має низку переваг щодо соціального забезпечення.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top