Новини

У Харкові школярі навчатимуться у метро

Навчання розпочнеться після ретельної підготовки всіх умов безпеки та комфорту дітей

У Харкові вивчають можливість навчання у метро. Ініціатива може бути запроваджена для перших та других класів, — директор департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко

Як зазначила Деменко, понад 20% батьків прагнуть повернутися до офлайн-навчання. Наразі вже існує бачення того, в яких саме локаціях це вдасться реалізувати і протягом наступних кількох тижнів з’являться перші подробиці того, як це працюватиме.

«Зараз є ідея, є бачення, є алгоритм впровадження, ми вже знаємо, як. Дуже хочеться, щоб цю ідею було реалізовано і щоб ми зробили перший крок до змішаного навчання, а далі буде», — розповіла Деменко додавши.

Планується створити зручні класи в метрополітені з гарною звукоізоляцією, системою вентиляції та відремонтованими туалетами: «Це будуть повноцінні класи, але зібрані з усього міста — якась дитина з однієї школи, якась дитина — з іншої».

Деменко підкреслила, що навчання розпочнеться після ретельної підготовки всіх умов безпеки та комфорту дітей.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top