Новини

У Дуди відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися на кордоні

Польський лідер підтримує ідею такої зустрічі

Канцелярія президента Польщі Анджея Дуди підтримує ідею українського лідера Володимира Зеленського щодо зустрічі урядів двох країн задля врегулювання ситуації з протестами фермерів. Втім, кордон називають «не найбезпечнішим місцем для цього». Про це заявив державний секретар канцелярії польського президента Анджей Дера в інтерв’ю TVN24.

За словами держсекретаря, польський лідер підтримує таку ідею та «робить усе в цьому дусі, щоб допомогти Україні». Дера не сказав, чи готовий Дуда бути «патроном» зустрічі. Втім, наголосив, що зараз потрібна зустріч польського уряду на чолі з Дональдом Туском з урядом України, а «найголовніше — з представниками ЄС».

«Президент виступає за те, щоб вести цей діалог. Тільки так можна вирішити цю велику проблему. Проблема двостороння і дуже потужна», — наголосив він.

Анджей Дера каже, що українсько-польський кордон — не найкраще місце для переговорів. Він вважає, що «краще говорити у Варшаві або десь у Жешуві, Любліні».

«Звичайно, це не будуть якісь довгі дискусії, тому що там вони не можуть відбутися. Йдеться про символ. Ідея полягає в тому, щоб очистити кордон», — зауважує Дера.

Крім того, коментуючи ситуацію на кордоні, держсекретар заявив, що «фермери борються за засоби до існування». Він також наголосив, що протести відбуваються через політику ЄС щодо аграріїв. Адже в Україні та Євросоюзі різні стандарти.

«Український народ бореться за засоби до існування. Ситуація є фатальною, тому що рішучість з обох сторін величезна, і цю проблему просто необхідно розв’язати», — сказав він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top