Новини

Трамп хоче примусити Україну до переговорів із РФ, у разі перемоги на виборах у США, — ЗМІ

Обговорюється питання реформування НАТО у дворівневий альянс

Американський політик-республіканець Дональд Трамп у разі перемоги на наступних президентських виборах збирається «зменшити зобов’язання» перед деякими членами НАТО, а також планує підштовхувати Україну і Росію до переговорів.Про це пише видання Bloomberg.

За словами журналістів, також у плани Трампа входить скорочення зобов’язань перед деякими країнами-членами НАТО. Так, обговорюється питання реформування НАТО у дворівневий альянс. У ньому стаття 5, яка вимагає спільного захисту будь-якого члена, що зазнає нападу, застосовуватиметься тільки до країн, які досягають певних показників витрат на оборону.

Крім того, радники Трампа, як повідомляється, обговорюють, як зібрати президента України Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна за столом переговорів.

Як розповів неназваний радник Дональда Трампа, обіцянка припинити військову допомогу від США може змусити Україну сісти за стіл переговорів, тоді як загроза збільшення допомоги з боку Вашингтона Києву може підштовхнути вже Росію почати серйозний діалог.

Крім того, радники Трампа Ларрі Кадлоу і Роберт О’Браєн публічно говорили про те, що вплинути на Путіна може скасування санкцій щодо Центробанку РФ.

Співрозмовники журналістів зазначили, що ніхто з команди Трампа поки не вів перемовин з представниками Києва чи Москви, у тому числі тому, що це було б порушенням закону США про заборону приватним особам вести перемовини від імені уряду.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top