Новини

Танці у нічних клубах і війна

Одесса

Минулих вихідних в Одесі почали працювати нічні клуби, що розташовані на березі моря. Відкриття було гучним і всіх сенсах та визвало бурхливий резонанс і обурення у соцмережах та телеграм-каналах, особливо серед наших захисників в лавах ЗСУ.

Телеграм-канал «Ревізор» з цього приводу задався питаннями, як таке може відбуватись під час війни, коли українські міста обстрілює ворог а воїни в окопах захищають нашу країну, хто це дозволив?

«Ревізор» пише, що головним місцем «тусовки» був одеський клуб «Ібіца»: «вони були сприйняті як зухвалий виклик суспільству у країні, яка другий рік стікає кровʼю у війні за незалежність. На жаль, таке є можливим не тільки в Одесі, але й у Києві, Львові та Буковелі. Крім морального боку справи, про що писалося багатьма, ми наголосимо на корупційному».

Журналісти телеграм-каналу цікавляться, чому чимало здорових молодих чоловіків призовного віку, що на цих вечірках відпочивають — не в ЗСУ.

«Повністю відсутні воєнкоми із повістками. Це, звичайно, пояснюється просто: власники клубів (дехто з власників «Ібіци» теж призовного віку і живе у Марбельї, невдовзі розкажемо — Ред.) платять воєнкомам (а також працівникам правоохоронних органів, військовим і цивільним адміністраціям за право працювати з порушення комендантської години!), щоб ті не направляли патрулі до їхніх закладів; а чоловіки, що відпочивають, придбали у тих же воєнкомів «білі квитки» про непридатність до військової служби», — пише «Ревізор».

Нажаль, після початку війни корупція не зникла, а навпаки — набула ще більш зухвалих форм. Війна в Україні не для всіх.

Очевидно, що поборовши зовнішнього ворога, ми станемо перед нагальною необхідністю радикального перезавантаження самої держави, в якій після війни не повинно залишитись тих, хто продає «непридатність до служби», хто розкрадає гуманітарку, дерибанить бюджет і наживається на відбудові країни. Не за таку Україну гинуть наші герої.

Тому боротьба з корупцією — справа кожного, якщо після перемоги ми хочемо жити в Україні нашої мрії, а не в годівниці для корупціонерів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top