Новини

Столична міськрада позбавила звання «Почесний громадянин Києва» радянського генсека Леоніда Брежнєва

До списку також потрапили десятки радянських держдіячів

У рамках засудження діяльності комуністчиного тоталітарного режиму Київрада позбавила звання «Почесний громадянин Києва» Леоніда Брежнєва та ще 5 осіб.

Відповідне рішення підтримали 82 депутатат Київради з 91 зареєстрованого у сесійній залі.

Брежнєв був першою людиною, якій надали звання «почесний громадянин Києва». Окрім нього, звання позбавили радянського військово-політичного діяча Олексія Єпішева та Чионг Тіня, лідера комуністичної партії В’єтнаму. З повним списком Почесних громадян Києва можна ознайомитись за посиланням.

Згідно з текстом рішення, Київрада вирішила позбавити звання «Почесний громадянин Києва» осіб, які: «були обрані і працювали на керівних посадах Комуністичної партії Радянського Союзу, Комуністичної партії України, Комуністичної партії іншої союзної респубілки колишнього РСРС, починаючи з секретаря районного комітету і вище, та/або були обрані та працювали на керівних посадах, починаючи з посад секретаря ЦК ЛКСМ і вищі, та/або були штатними працівниками, негласними агентами КДБ СРСР, КДБ УРСР або інших союзних республік колишнього СРСР, в головному розвідувальному управлінні міністерства оборони СРСР, закінчили вищі навчальні заклади КДБ СРСР крім технічних спеціальностей».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top