Наука та технології

Уряд США дозволив Ілону Маску проводити випробування з імплантації людей мозкових чіпів

У Neuralink заявили, що найближчим часом оголосять про набір учасників перших клінічних випробувань

Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) дозволило компанії Ілона Маска Neuralink проводити клінічні випробування на людях. Про це у четвер, 25 травня, повідомила компанія у своєму акаунті у Twitter.

«Ми раді повідомити, що отримали дозвіл FDA на початок клінічних досліджень на людях! Це результат неймовірної роботи команди Neuralink у тісній співпраці з FDA є важливим першим кроком, який якось дозволить нашій технології допомогти багатьом людям», — написала компанія в соцмережі.

У Neuralink заявили, що найближчим часом оголосять про набір учасників перших клінічних випробувань.

Ілон Маск заявляв, що вироблений фірмою революційний мозковий імплантат допоможе у подоланні паралічу та сліпоти.

Маск передбачає, що імплантати мозку можуть вилікувати низку захворювань, включаючи ожиріння, аутизм, депресію та шизофренію, а також дозволити перегляд веб-сторінок і телепатію. Наприкінці минулого року він потрапив у заголовки газет, коли сказав, що настільки впевнений у безпеці пристроїв, що готовий би імплантувати їх своїм дітям.

Принаймні чотири рази з 2019 року Маск передбачав, що Neuralink розпочне випробування на людях. Але компанія подавала заявку на отримання дозволу на подібні випробування до американського управління FDA лише на початку 2022 року, але тоді відомство відхилило звернення.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top