Новини

США пом’якшать санкції щодо венесуельської нафти

Адміністрація Байдена та венесуельський уряд президента Ніколаса Мадуро домовилися про пом’якшення санкції проти нафтової промисловості Венесуели, в обмін на дозвіл провести наступного року конкурентні президентські вибори під міжнародним спостереженням, повідомляє The Washington Post.

Пом’якшення санкцій має бути оголошено після того, як уряд Мадуро та опозиція Венесуели, яку підтримує США, підпишуть угоду, яка включає зобов’язання соціалістичного уряду дозволити більш вільне голосування у 2024 році. Очікується, що підписання угоди відбудеться під час зустрічі на Барбадосі у вівторок за участю офіційних осіб США.

Мадуро, який заявив про перемогу на виборах 2018 року, які багато хто сприймав як фальсифіковані, погодиться на процес скасування заборони на балотування опозиційних кандидатів, сказав один із джерел, хоча неясно, як швидко цей процес відбудеться.

мадуро

Угода, яка послідувала за численними спробами переговорів між урядом Мадуро та опозицією, стане найбільш значним прогресом у політичному глухому куті Венесуели за останні роки. Це також свідчить про готовність адміністрації Байдена надати Мадуро стимули в надії забезпечити вільні та чесні президентські вибори у 2024 році.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top