Новини

Ситуація у Кременчуці внаслідок ракетного обстрілу ТРЦ «Амстор»

Число загиблих у резальтаті ракетного удару по ТЦ у Кременчуці зросло до 18 осіб і понад 59 людей звернулися по медичну допомогу з них 25 було госпіталізовано до лікарні, — повідомив голова Полтавської ОВ Дмитро Лунін.

Президент Зеленський прокоментував ракетний удар по ТЦ у Кременчуці.

«Окупанти вдарили ракетами по торговому центру, де було понад тисячу цивільних. ТРЦ горить, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити. Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише спроба людей жити нормальним життям, що так злить окупантів. Росія продовжує зганяти своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність та людяність з її боку марно».

На даний момент продовжуються пошуково-рятувальні роботи, пошкоджені будівельні конструкції розбирають за допомогою важкої інженерної техніки та засобів малої механізації.

До робіт від ДСНС залучено 440 осіб та 70 одиниць техніки.

Після ракетного удару по ТЦ у Кременчуці прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). У ході слідства перевірятимуться дії посадових осіб торгового центру щодо вжиття заходів щодо цивільного захисту працівників та відвідувачів центру. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Також підтверджено ракетний удар під автозаводом «Кредмаш», який знаходиться біля знищеного ТЦ у Кременчуці.

За словами його керівника, там із 1989 року не випускають військові машини, тільки авто для цивільних. Тим часом кількість жертв від удару по ТЦ зросла до 25, повідомив глава МВС Монастирський.

«Станом на сьогодні ми маємо 18 тіл загиблих, 21 – зниклого безвісти. Частина з них може бути з цих 18 жертв, які вже знайдені. Оскільки тіла більшості невідомі через те, що вони сильно обгоріли. Тому цифри ще не є кінцевими», — голова МВС Денис Монастирський.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top