Новини

На форумі у Берліні Юлія Тимошенко закликала до створення нового світового порядку

Геополітичні зміни, спричинені нападом Росії на Україну, стали основною темою Форуму Міжнародного демократичного союзу, який зараз проходить у Берліні.

Його учасники — законодавці, партійні керівники та лідери думок з усього світу.

Одним із учасників форуму з боку України стала голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. У своєму виступі вона наголосила на тому, що українці ніколи не пробачать, не підуть ні на які капітуляційні домовленості з ворогом і не допустять, щоб зло залишилося безкарним.

«Вже понад чотири місяці триває найбільша війна в Європі з часів Другої світової. Наша мирна, демократична та красива країна, яка ніколи, нікому і нічим не загрожувала, сьогодні жорстоко розстрілюється впритул», – наголосила Тимошенко.

За словами політика, щоб зупинити варварський режим Путіна, світові потрібен новий світовий порядок, який є логічним та справедливим. Це шлях до створення широкої, відкритої, доступної єдності вільних народів світу. Справжньої єдності, скріпленої загальними інтересами, загальними цілями та цінностями, загальними інститутами та загальною системою. За межами такої спільноти мають тимчасово залишитися країни-терористи, агресори, які загрожують цілому світу, — переконана лідерка «Батьківщини».

Для створення нового світового порядку потрібні прості критерії, що визначають країну як вільну та мирну; мають бути реформовані всі міжнародні організації, які відповідають за мир та справедливість; НАТО більше не може залишатися «клубом для обраних», а має стати захисником усіх країн, які щиро прагнуть жити у світі; необхідно всіх міжнародних майданчиках – від Радбезу ООН до Європейського Союзу – замінити консенсусний принцип прийняття рішень на принцип кваліфікованої більшості; необхідно багаторазово посилити міжнародний контроль та невідворотну відповідальність кривавих лідерів перед людством, — заявила парламентарій.

У рамках форуму відбулася зустріч Юлії Тимошенко з головою Мюнхенської конференції безпеки Крістофером Хойзгеном.

Політики обговорили ситуацію в Україні та відносини між нашою країною та державами ЄС.

Крістофер Хойзген вважає непорушним суверенітет та територіальну цілісність України. Він висловив підтримку нашій країні у момент, коли українці борються не лише за свою свободу, а й за демократичне майбутнє усієї Європи.

Нагадаємо, що Міжнародний демократичний союз – це асоціація понад 80 консервативних та християнсько-демократичних партій та їх однодумців центристського та правоцентристського спрямування з більш ніж 60 країн усіх континентів світу. МДС є майданчиком для взаємодії цих партій, де політики можуть обмінюватися думками та своїм баченням, налагоджувати контакти та говорити одним потужним голосом для просування демократії по всьому світу. Свого часу тут виступали Маргарет Тетчер, Джордж Буш, Гельмут Коль, Жак Ширак та інші визначні політики.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top