Новини

Ситуація на сході загострилася, росіяни йдуть в штурми з технікою, — Сирський

Сирський відправився у зону бойових дій

Ситуація на східному фронті загострилася останніми днями. Окупанти активізували штурми і використовують техніку для атак. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Telegram.

Головком зазначив, що наступальні дії росіян активізувалися після проведення в Росії президентських виборів.

«Ворог активно атакує наші позиції на Лиманському, Бахмутському напрямках штурмовими групами при підтримці бронетехніки. На Покровському напрямку намагається прорвати нашу оборону використовуючи десятки танків та БМП», — повідомив Сирський.

За його словами, суха погода сприяє використанню броньованої техніки на фронті. Погода зробила танкодоступною більшу частину відкритих ділянок.

«Незважаючи на значні втрати, противник нарощує зусилля шляхом застосування нових підрозділів на бронетехніці, завдяки чому періодично добивається тактичного успіху», — наголосив головнокомандувач.

Сирський відправився у зону бойових дій, заслухав висновки про характер дій противника. Були прийняті рішення, спрямовані на посилення найбільш проблемних ділянок оборони засобами РЕБ та ППО. Також поповнені запаси дронів всіх типів, протитанкових ракет, переміщені додаткові резерви сил та засобів.

Як зазначив Сирський, знову постало питання досягнення технічної переваги над противником у високотехнологічних видах зброї.

«Другою серйозною проблемою є підвищення якості підготовки військовослужбовців, насамперед піхотних підрозділів для того, щоб вони могли максимально використовувати усі можливості бойової техніки та західного озброєння», — вважає головком.

Розв’язання цих проблем поклали на командування Сухопутних військ, яке у повному складі повернулося з району бойових дій.

Під час своєї поїздки Сирський також вручив нагороди воїнам.

«В особистому спілкуванні з нашими військовослужбовцями обговорили поточну ситуацію, а також шляхи вирішення всіх проблемних питань. Ми усвідомлюємо реальний масштаб та ступінь загрози з боку противника і готові до проведення адекватних та ефективних дій», — додав Сирський.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top