Новини

Шольц розповів, чому не схвалює постачання ракет Taurus Україні

Це зброя, яка при неправильному використанні може досягти конкретної цілі десь у Москві

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що не хоче передавати Україні далекобійні ракети Taurus, оскільки за допомогою них можна здійснювати удари по Москві. Про це повідомляє Tagesschau.

«Крилата ракета з дальністю польоту 500 кілометрів — це зброя, яка при неправильному використанні може досягти конкретної цілі десь у Москві», — заявив Шольц.

Він додав, що Британія та Франція, які вже передали Україні ракети з великою дальністю, «подбали про те, щоб знати, що і де приземляється». За словами Шольца, для розгортання в Україні таких ракет буде обов’язковою участь Німеччини і «про це не може бути й мови».

«Те, що роблять інші країни, які мають інші традиції та інші конституційні інститути, ми не можемо робити в такий самий спосіб», — сказав Шольц.

Канцлер зізнався, що його дратує «критика» Берліна через відмову надавати українським захисникам Taurus, оскільки Німеччина постачає Україні набагато більше зброї, ніж майже всі інші країни.

Він наголосив, що якщо Конгрес США не виділить нове фінансування для допомоги Україні, то деяким країнам доведеться докласти більше зусиль у цьому питанні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top