Наука та технології

Що з’явилось нового в iOS 17 для iPhone

iPhone

Компанія Apple 18 вересня випустила нову версію, свого щорічного оновлення операційної системи, iOS 17. Що нового?

Для оновлення операційної системи до останньої версії необхідно перейти в меню «Налаштування», після чого вибрати «Основні», а потім натиснути «Оновлення ПЗ», де і буде видно можливе оновлення.

Зазначається, що оновлення буде доступним для iPhone XS і новіше, iPad Pro 12,9 дюйма 2-го покоління і новіше, iPad Pro 10,5 дюйма, iPad Pro 11 дюймів 1-го покоління і новіше, iPad Air 3-го покоління і новіше, iPad 6-го покоління і новіше, iPad mini 5-го покоління і новіше.

Які нові функції з’являться у користувачів

  • Режим StandBy — новий повноекранний режим роботи, який зручно показує інформацію великим шрифтом на весь екран для перегляду на відстані.
  • Інтерактивні віджети — вони будуть доступні на головному екрані iPhone, екрані блокування і в новому режимі очікування.
  • Покращене автовиправлення — iOS 17 містить найсучаснішу мовну модель для передбачення слів, яка значно поліпшить автовиправлення на iPhone.
  • NameDrop — функція iOS 17, яка дає змогу двом користувачам обмінюватися контактною інформацією, просто з’єднавши свої iPhone.
iPhone

Також стало відомо, що з’являться панель наклейок, постери контактів, голосова пошта в реальному часі, свайп для відповіді в iMessage, Apple Maps Offline та просто Siri замість Hey Siri.

iPhone

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top