Новини

Глава Пентагону: контрнаступ України стабільно просувається вперед

Пентагон

У вівторок, 19 вересня, міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що контрнаступ Сил оборони України досягає стійкого прогресу. Про це Остін сказав, відкриваючи засідання Контактної групи з питань оборони України Рамштайн.

«Зараз, навіть коли ми тут зустрічаємося, українські війська ведуть важку боротьбу за повернення своєї суверенної території від російських загарбників», — зазначив він.

За його словами, контрнаступ України продовжує стабільно просуватися вперед, а українські військові проривають укріплені рубежі російської армії.

«Прогрес України є свідченням бойового духу її народу. Але нещодавні досягнення України також залежать від найважливіших можливостей, наданих членами цієї Контактної групи. І наша спільна відданість буде життєво важливою під час нинішніх битв і надалі», — наголосив Остін.

Глава Пентагону також привітав нового міністра оборони України Рустема Умерова.

«Минулого тижня у нас був хороший дзвінок, і сьогодні вранці ми також мали можливість сісти разом. Рустем, я з нетерпінням чекаю на тісну співпрацю з вами та вашою командою. І я знаю, що всі інші тут теж», — підкреслив він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top