Новини

Розвідка прогнозує нові удари росіян по енергетиці

Подробиці

Восени армія РФ може знову активізувати удари по об’єктах енергетики України. Про це в інтерв’ю «РБК.Україна» розповів заступник керівника ГУР Міноборони Вадим Скібіцький.

В першу таку кампанію окупанти не досягли свого результату, українська система енергоживлення, виробництва електроенергії вистояла.

Вже восени окупаційна армія РФ може знову активізувати удари по об’єктах енергетики. Українська розвідка виключає такої можливості.

«Виробництво (ракет, — ред.) є. В першу таку кампанію вони не досягли свого результату, тому що наша система енергоживлення, виробництва електроенергії вистояла. Ми, по суті, нормально пережили зиму. Але ми готуємося до цього. Через те здійснюються всі заходи з посилення нашої системи протиповітряної оборони, отримання нових комплексів ППО», — наголосив він.

За словами Скібіцького, наразі одне з ключових і пріоритетних питань — це можливість збільшення кількості сучасних комплексів ППО. Адже територія України велика. Для того, аби прикрити не лише стратегічні об’єкти, а й цивільні міста і села необхідно більше комплексів протиповітряної оборони.

«Потрібно вдосконалювати наші знання і уміння для використання іноземних комплексів протиповітряної оборони. Вони доволі ефективні, набагато ефективніші по своєму застосування і по своєму потенціалу, ніж ракети російського виробництва. Про це свідчить відсоток, скільки ми збиваємо. Навіть наші іноземні партнери дивуються, наскільки професійно працюють наші військові», — наголосив заступник очільника ГУР.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top