Новини

Розпочнеться хід України: Буданов спрогнозував завершення наступу ЗС РФ

РФ не змогла досягти поставлених цілей на фронті

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданв заявив, що наразі наступальна операція армії РФ в Україні триває, проте на початку весни вона вичерпається повністю. РФ не змогла досягти поставлених цілей на фронті, тож невдовзі наступ окупантів, який розпочався у листопаді 2023 року, вичерпається і тоді розпочнеться хід України. Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у ефірі телемарафону.

За його словами, наразі уже понад два місяці триває наступальна операція Росії, великих результатів окупанти не досягли, проте певні просування в них є.

«Результати — самі бачите. Сказати, що вони для них якісь великі — ну, точно це буде неправда. На жаль, для нас, певне просування в полях у них є. І біля Авдіївки — те, що сталося», — розповідає Буданов.

Окрім того, як наголошує Буданов, росіяни хотіли якнайшвидше перетнути бар’єрний рубіж по річці Чорний Жеребець у Харківській області. У такий спосіб противник намагався вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, однак нині «навіть близько до цього нічого немає».

«Але їхній наступ ще продовжується. Десь на початку весни він вичерпається повністю… Зараз хід противника. Він закінчиться, і, я думаю, розпочнеться наш», — підсумував Буданов.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top