Новини

Росіяни вдарили по енергетиці в Одеській області

Удар по енергооб’єкту в Одеській області не вплинув на роботу української енергосистеми

В Одеському районі є потрапляння в об’єкт енергетичної інфраструктури, — про це повідомили Сили оборони півдня України у Telegram.

В ведомстве сообщают, что внаслідок атаки на місці влучання спалахнула пожежа. Її оперативно локалізували. Проте через російський обстріл поранення отримав цивільний співробітник енергетичного підприємства. Його госпіталізували. Сили ППО в регіоні знищили 8 «шахедів»: 6 на Миколаївщині, і по одному — на Херсонщині та Одеській.

На Одещині через нічні обстріли без світла залишилися 2 тисячі сімей, — ДТЕК

У компанії повідомляли, що ситуацію також ускладнили погодні умови. Наразі енергетики вже працюють над відновленням електропостачання.

Удар по енергооб’єкту в Одеській області не вплинув на роботу української енергосистеми. Вона працює стабільно. Про це повідомив голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.

«Я можу сказати, що це є об’єкт регіонального значення. На стабільність роботи енергосистеми сьогоднішня атака, очевидно, не вплине», — сказав він.

Він нагадав, що українці повинні зберігати інформаційну тишу. Тому Кудрицький не назвав, який саме об’єкт був ушкоджений.

Кудрицький наголосив, що з досвіду минулого року можна зробити висновок, що окупанти намагаються атакувати об’єкти енергетики біля великих міст. Тому енергетики приділяють підвищену увагу інфраструктурі, розташованій у таких регіонах.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top