Новини

Росія прагне якнайшвидшого завершення конфлікту в Україні — Ердоган

Такий висновок турецький лідер зробив після зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним в узбецькому Самарканді на саміті ШОС

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що повернення захоплених Росією територій Україні полегшить переговорний процес щодо завершення війни.

Про це він сказав в інтерв’ю американському каналу PBS

Президент Туреччини вважає, що після успішного контрнаступу української армії на Харківському напрямі Володимир Путін готовий до припинення війни.

«В Узбекистані я зустрівся з президентом Путіним і ми провели з ним дуже великі дискусії. І він фактично дав мені зрозуміти, що готовий покінчити з цим якнайшвидше. Таке в мене склалося враження, тому що ситуація розвивається досить проблематично… Я думаю, що буде зроблено значний крок уперед», — заявив Ердоган.

Він також додав, що повернення Росією раніше захоплених українських територій полегшить переговорний процес.

Це те, що потрібно, і те, що очікується. У цьому питанні пан Гутерреш (генсек ООН) зробив певні кроки. Є кроки, які ми зробили. Ці кроки і це повернення (тимчасово окупованих територій) справді полегшать нашу роботу», – пояснив турецький лідер.

Він зазначив, що «особливу значущість» у питанні завершення війни Росії проти України має позиція Москви.

«Тут важливо, щоб і Україна виявляла однакове з Росією розуміння і відтепер необхідно бути обопільно налаштованими, щоб зупинити ці конфлікти, цю війну», — заявив Ердоган.

Крім того, він повідомив про домовленості щодо обміну 200 полонених, досягнутих між Москвою та Києвом.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top