Новини

Росія не зупиниться, якщо виграє війну в Україні, — посол США у Британії

Водночас посол «оптимістично налаштована» щодо того, що США виділять більше коштів для України

Посол США у Великій Британії Джейн Гартлі попереджає, що Росія не зупиниться, якщо виграє війну в Україні. Про це повідомляє Sky News.

Водночас посол «оптимістично налаштована» щодо того, що США виділять більше коштів для України, але «будь-хто, хто думає, що Росія може зупинитися після цього, я думаю, помиляється».

«Я була послом [у Франції та Монако] 2014 року і бачила, що сталося в Криму. Я не знаю, чому хтось може сказати: «О, це все для Росії». Демократія, я думаю, поставлена на карту. Тому ми повинні підтримати Україну», — підкреслила вона.

Гартлі додала, що «це важкі дні», після того як її запитали, чи не відчуває вона атмосферу, «майже порівнянну» з тією, що востаннє спостерігалася перед Другою світовою війною.

«Ми хочемо зробити все можливе, щоб Україна залишалася сильною демократією і щоб Росія програла цю війну», — заявила посол.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top