Новини

Російські війська почали застосовувати нову тактику на полі бою, — NYT

Рушійною силою українського контрнаступу є сотні невеликих штурмових груп

Рушійною силою українського контрнаступу є сотні невеликих штурмових груп, найчастіше від восьми до десяти солдатів. Про це пише The New York Times із посиланням на українських військових.

Кожна з груп має дуже вузькі завдання — їм доручено атакувати одну траншею, смугу дерев або будинок. За такого підходу «маленькі села здаються великими», а «щоденний успіх вимірюється в ярдах, а не в милях».

«Це важкий спосіб вести війну — село за селом, будинок за будинком — без гарантії успіху. Однак, будучи взяті і захоплені, російські укріплення, що вціліли, служать українцям базою для планування свого наступного кроку», — пише NYT.

«Найголовніше — утримати першу вулицю. Потім ми посилаємо дрон, який оглядає кожну будівлю. Наші солдати розділені на дві групи: вогневу та маневрену. Вогнева група розстрілює росіян, що сховалися на різних поверхах будівлі, а потім маневрена група її зачищає. переїжджаємо будинок за будинком», — розповів один із морських піхотинців на ім’я Денис.

Якщо штурм не вдається, будинок просто руйнується артилерією.

За словами морських піхотинців, російські війська почали застосовувати нову тактику на полі бою.

Як повідомляє видання, ЗС РФ заливають горючою речовиною території, де розташовані мінні поля, і при спробах розмінування скидають із дрону гранату.

«Щойно українці приступають до розчищення отвору, росіяни скинуть гранату з дрона, викликавши море вогню та вибухів», — йдеться у статті.

Якщо говорити про Врем’євський виступ, близько 70% членів українських штурмових груп є вихідцями з місцевих районів, включаючи Маріуполь. У ЗСУ вважають, що «це дає їм явну перевагу перед ворогом, який, на їхню думку, бореться за зарплатню».

При цьому росіяни мають більше артилерії, більше танків, більше дронів і більше людей, кажуть українські військові.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top