Новини

Російські ракети залетіли в повітряний простір країни НАТО

Під час масованого удару 10 лютого дві російські крилаті ракети «Калібр» здійснили перетин повітряного простору Румунії.

«10 лютого о 10:18 двома російськими крилатими ракетами «Калібр» здійснено перетин державного кордону України з Республікою Молдова.

Орієнтовно о 10:33 ці ракети здійснили перетин повітряного простору Румунії, яка є членом НАТО.. Після чого зазначена повітряна ціль знову зайшла у повітряний простір України у точці перетину кордонів трьох держав».

Про це повідомляє Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у Telegram . Після цього ракети знову зайшли в повітряний простір України в точці перетину кордонів трьох держав.

За словами Залужного, ці «Калібри» були запущені з акваторії Чорного моря.

«Повітряні сили могли збити ракети над територією Румунії та Молдови. Але військові розуміли ризики та загрози населенню іноземної держави, тому цього не зробили одразу», – Ігнатій.

Пізніше інформацію підтвердили і до Міноборони Молдови. У відомстві засудили дії Російської Федерації. МЗС Молдови викликало посла РФ у зв’язку з порушенням повітряного простору країни російською ракетою.

«Відповідальні структури установи о 10:18 виявили ракету, яка перетнула повітряний простір Республіки Молдова над містом Мокра Придністровського регіону, а згодом над містом Косауці Сорокського району, прямуючи у бік України», — йдеться у повідомленні.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top