Новини

РФ відреагувала на резолюцію ООН про репарації

песков

Спікер Кремля Дмитро Пєсков назвав резолюцію Генасамблеї ООН щодо репарацій Україні з боку Росії формалізацією пограбування російської держави. Про це він сказав на брифінгу у вівторок, 15 листопада.

«Організатори цього процесу намагаються завершити грабіж наших золотовалютних резервів, які були незаконно заблоковані. Це формалізація цього грабежу з використанням майданчика ООН. Росія категорично проти», — сказав Пєсков журналістам.

За його словами Росія робитиме все можливе, щоб не допустити вилучення заморожених Заходом російських резервів.

Пєсков додав, що «на тлі абсолютного зневажання в останні півроку всіх основ та правил приватної власності, міжнародного права і так далі, звичайно, превалюють такі рейдерські методи захоплення».

Нагадаємо, 14 листопада Генасамблея ООН підтримала резолюцію, якою пропонується запровадити механізм компенсації збитків Україні внаслідок війни, розв’язаної Росією. Документ підтримали 94 країни, утрималось — 74, проти — 13.

Після цього президент Володимир Зеленський заявив, що Росії доведеться заплатити Україні репарації за збитки від війни — це тепер частина міжнародно-правової реальності.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top