Новини

Резніков: Українців на новій техніці готуватимуть цілими підрозділами

nato

Міністр оборони Олексій Резніков, говорячи про підсумки засідання Контактної групи з питань оборони України «Рамштайн», у вівторок, заявив, що «дуже задоволений» його результатами, та розповів про деякі з них у кулуарах НАТО.

Міністр спершу зазначив, що в «Рамштайні» брали участь 54 представники країн світу, що означає, що «антикремлівська коаліція зростає».

«Я хочу сказати, що я почув чітко меседжі від усіх представників: це повна підтримка України до перемоги. І всі вважають, що перемога України – саме на полі бою», – сказав він, додавши, що учасники «Рамштайну» наголошували на швидкості, своєчасності й стабільності допомоги.

«Ми продовжували говорити про навчання наших підрозділів для того, щоб вони на тій техніці, яку нам дають, і ухвалене рішення надавати, – щоб готові підрозділи виконували завдання Генерального штабу зі звільнення тимчасово-окупованих територій», – додав Резніков.

Міністр також повідомив, що на зустрічі йшлось, серед інших питань, про те, як забезпечити більшу підзвітність щодо обліку зброї, яка надається партнерами для війни проти Росії.

Одразу після «Рамштайну» в Брюсселі також відбудеться дводенне засідання міністрів оборони країн Альянсу (14−15 лютого), головуватиме на ньому генсек НАТО Єнс Столтенберг. Олексій Резніков теж візьме участь у цій зустрічі Альянсу.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top